02, Čvc, 2020
Harmonogram při mezinárodním stěhování

Harmonogram při mezinárodním stěhování

Pokud vás v nejbližší době čeká mezinárodní stěhování, měli byste již dopředu svůj nábytek a věci, zejména pokud jde o starožitnosti, dobře zabalit, aby nedošlo k poškození během stěhování. Navíc je velmi dobrá myšlenka, udělat si nějaký plán, nějaký harmonogram celého stěhování. Je vůbec důležitý? Určitě ano, ušetříte si jak spoustu času, nervů tak v neposlední řadě i peněz.

Nenechávejte nic na poslední chvíli

Služby stěhovací firmy si určitě domluvte s několikadenním nebo dokonce týdenní předstihem. Předejte tak nepříjemnému zjištění, že zrovna v den vašeho stěhování není žádná stěhovací firma volná.

Při balení a střádání věcí do krabic, je velkým plusovým bodíkem jejich popis. Není nic horšího, než při následném vybalování věcí v novém bytě zjištění, že nemůžete prakticky nic najít. Při balení snadno můžete roztřídit nepotřebné věci, které by vlastně při stěhování jen překážely a ušetří se vám tak nejen náklady spojené s přepravou, ale i místo ve skříni. Různých nezbytností a harampádí se při stěhování vždycky najde hromada.

Důležitý bod mezinárodního stěhování – výběr firmy

Jestliže máte jen pár tašek a nábytek vlastně žádný, objednat si stěhovací firmu je naprostá hloupost. Stačí auto, do kterého si vše naskládáte a při zjištění, že máte svršků přece jenom trochu víc, stačí oslovit kamarády a známe. Ti určitě rádi pomohou.

V případě, že se stěhujete na druhý konec republiky nebo mezinárodně a máte ke všemu ještě kromě hromady krabic, horu nábytku, umělecká díla a houpací křeslo s babičkou, je na místě, abyste kontaktovali tu správnou stěhovací firmu. Podle vašich přání a nejrůznějších kritérií jste si měli čas vybrat stěhovací firmu, která vám vše naloží a odveze přesně tam, kam potřebujete. Trh nabízí hned několik desítek firem, které se mezinárodním stěhováním zabývají a které mají ve svém portfoliu služby od spolehlivého naložení vašeho majetku na auto až po jeho vyložení třeba do desátého patra. Dnes si již raději každý klient rád připlatí, aby dostal svůj nábytek tam, kam chce. A před výběrem stěhovací firmy pro mezinárodní stěhování je určitě vhodné se ujistit, zda služby, které firma poskytuje zahrnuje i vyložení majetku a odnos do patra. Dnes je naprosto běžnou záležitostí odvoz vašeho nábytku na místo určení, ale v mnohých případech je rovněž běžné, že vám to stěhováci prostě do patra nevynesou, pokud se s nimi předem nedohodnete a samozřejmě, pokud si tuto službu řádně nezaplatíte. Vyhnete se tak případným nepříjemnostem, které v tomto směru mohou nastat.

Nadešel den D

Stěhováci jsou před domem, vy máte takřka sbaleno, takže vzhůru do stěhování! Ještě malá připomínka: neměli by jste zapomínat na domácí mazlíčky a malé děti, které by jistě při stěhování překážely. Je určitě na místě, zajistit si hlídání nebo najít jinou vhodnou alternativu.

Pokud máte již naložen veškerý nábytek, kufry a krabice, je čas zvednout kotvy směr nové bydliště. Takže hezké bydlení.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>