07, Pro, 2023
Tantrická masáž stojí za vyzkoušení

Tantrická masáž stojí za vyzkoušení

Na tantrické masáže mají lidé různé názory. Jedni je vidí jako sexuální služby, další vnímají jejich skutečnou podstatu. Soudit něco, co jste ani nevyzkoušeli, je ale jednoznačně špatné. Pokud si tedy chcete vytvořit názor na erotické masáže, nezbývá než je vyzkoušet.

Erotické masáže Praha si můžete objednat v nejrůznějších salónech. Pravděpodobně se budete řídit podle ceny, která se v základu pohybuje kolem tisíce korun za půl hodiny, za různé služby (dvě masérky, koupel ve vířivce apod.) si pak připlácíte. Určitě se ale na webu salónu podívejte také na fotky prostor, ať víte, co máte čekat. Mnohdy si online prohlédnete i masérky či maséry, lze si dokonce určit, o koho konkrétního máte zájem.

Co od takové masáže očekávat?

Erotické masáže jsou založené na starodávných tantricko-taoistických technikách, nejde tedy o žádný výmysl 21. století. Už v dávných dobách si na východě uvědomovali, že z intimních partií proudí probuzená energie do celého těla.

Konkrétně od masáže očekávejte to, co si zaplatíte. Vždy dostanete láskyplné dotyky, vaše smysly potěší příjemná hudba a vonné olejíčky. Uvolníte se, zapomenete na starosti běžných dní. Tantrická masáž s vyvrcholením Praha vás pak dovede k úplně slastnému pocitu. Uvidíte, že po všech těch dotycích vám rozhodně nebude připadat, jako byste si zaplatili sexuální služby. Vyvrcholení je prostě přirozená součást takové masáže.

Masážní salóny se předhání doplňkovými službami

Většina salónů vám nabídne různé další služby jako například masáž od dvou masérek najednou či vášnivou masáž ve vířivce. Některé příplatkové služby už se trochu blíží sexuálním službám – foot job, masáž prostaty či titjob. Na druhou stranu, pokud vám právě tohle pomůže se dokonale uvolnit, proč ne? Hlavním účelem tantrických masáží je vyvolat ve vás tělesné i duševní spojení a umožnit vám relaxovat.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>