14, Říj, 2019
Letní olympijské hry bude japonské Tokio hostit až za dva roky

Letní olympijské hry bude japonské Tokio hostit až za dva roky

Ale bookmakeři české sázkové jedničky Tipsportu ovšem vypsali už nyní kurz 10:1 na to, že multisportovní talent Ester Ledecká bude Českou republiku na těchto hrách reprezentovat v některé z olympijských disciplín.

Nejvíce pravděpodobný je podle vypsaných kurzů závod ve windsurfingu (20:1), cyklistika má v očích bookmakerů kurz 40:1, lehká atletika 50:1 a třeba plážový volejbal 70:1.

„Naopak gymnastika má optikou sázkových kurzů vysokou hodnotu 200:1 a spíše pesimisticky vidíme s kurzem 100:1 také účast Ester v olympijském golfovém turnaji,“ dodává mediální zástupce Tipsportu Michal Peterka.

Podle bookmakerů však může Ester Ledecká překvapit také startem v některé z dalších soutěžních disciplín na Zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu, na závod v biatlonu se sází v kurzu 80:1, rychlobruslení má hodnotu 50:1, krasobruslení 150:1 a skoky na lyžích ohodnotili bookmakeři kurzem 100:1.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>