07, Pro, 2023
Luxusní bydlení v Praze se zahradou? Vily Chuchle nabízejí mnohem víc!

Luxusní bydlení v Praze se zahradou? Vily Chuchle nabízejí mnohem víc!

Výhody velkoměsta s klidem a energií z přírody? Jde to. Projekt Vily Chuchle nabízí bydlení v nově vznikající pražské čtvrti s velkou zahradou v bezprostřední blízkosti chuchelského závodiště a háje. Kvalitní a moderní vily na prodej jsou zasazené přímo v přírodě nad Velkou Chuchlí a nabízejí neskutečný komfort bydlení v podobě dnes vzácného soukromí.

Vily na okraji velkoměsta

Soukromí a zeleň jsou dnes nejvzácnějšími atributy luxusního bydlení ve velkoměstě. A přesně takové bydlení se nabízí v projektu Vily Chuchle. Projekt vznikl pod architektonickou taktovkou renomovaného ateliéru A69 – architekti a jeho cílem je poskytnout kvalitní a moderní bydlení v Praze s veškerou sociální a občanskou vybaveností v okolí, ale zároveň s dostatečnou zelení a soukromím, které jsou potřebné pro dostatečný relax po dni v ruchu velkoměsta. Současně se ale jedná o bydlení městské, s dostupností do vnitřní Prahy a v dosahu MHD. V oblasti se nachází mateřská škola, Základní škola Charlotty Masarykové, zdravotnické a veterinární zařízení, kluby a sportoviště pro sportovní vyžití. Na procházky se psem lze vyrazit do blízkého Chuchelského háje, případně do nedaleké přírodní rezervace Homolka.

Není nad soukromí

Každá vila má zahradu ohraničenou plotem s habrovými keři do ulice, většina z nich disponuje velkou terasou o rozloze 24 až 41 m². Navíc jsou vily zasazeny do překrásného prostředí u Chuchelského háje nedaleko závodiště podél ulice Na Hvězdárně. Tři desítky velmi pokrokových vil se přímo nachází na severovýchodním svahu v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochničkova. Vily byly navrženy velmi citlivě s ohledem na soukromí, kterému se často v novodobých satelitech nedostává.

Ideální vila i pro vícečlennou rodinu

Jak může vaše vysněná vila vypadat? V nabídce jsou domy s dispozicemi od 4+kk po 7+kk & 1+kk, poslední zmiňovaná vila je určená jako dvougenerační bydlení. Domy jsou patrové s 1 nebo 2 vnitřními garážovými stáními a dále s možností parkovat venku. Vnitřní vybavení je v rámci standardu nadmíru kvalitní a výběrové od renomovaných výrobců (tvárnice Porotherm, fasáda FunderMax, okna a dveře Josko, garážová vrata Hörmann, plynový kondenzační kotel Viessmann, atp.).

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>