07, Pro, 2023
Imunita na druhou

Imunita na druhou

Zdravotní téma číslo jedna v jarních měsících bývá obvykle imunita. Letos je tento tematický okruh umocněn na druhou. Kdy jindy bychom se síle vlastní obranyschopnosti měli věnovat víc, než právě v těchto dnech?

Pokud víme, že náš imunitní systém není aktuálně v nejlepší kondici, žádný dobrý, smysluplný a důvěryhodný recept bychom si neměli nechat ujít.

Jedním z takových, dokonce klinicky ověřených, tipů je enzymová terapie Wobenzym.

Její účinnost v lidském organismu je založena na per orálním dodání obdobných enzymů, jaké tělo užívá samo, a to v podobě snadno uživatelných tablet. Kromě klinických testů je enzymová kúra osvědčená zejména více než třemi desetiletími spokojených pacientů, kteří se díky enzymům zbavili chronických nemocí a dospěli ke kýžené silné imunitě.

Právě snížená schopnost bránit se vnějším virovým či bakteriálním infekcím bývá hlavní příčinou následného onemocnění. Pokud není organismus vystaven extrémnímu náporu původce infektu, měl by mít se zdravou imunitou schopnost odolat a ubránit se.

Lék Wobenzym účinně podporuje oslabenou imunitu lidského organismu a mj. pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Více na www.wobenzym.cz.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>